| RaduRobertRO a întrebat:

Este adevarat ca aplicatiile de facut bani cu telefonul mobil sunt sigure? Am citit aici: https://banimarunti.ro/5-aplicatii-de-facut-bani-cu-tele fonul-mobil/ ca mergi pe jos si primesti bani, asculti muzica si la fel primesti, sincer mi se pare ireal. A incerat cineva asa ceva pana acum? Sunt sigure aplicatiile astea?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Articolul ala e o timpenie. Scris de o analfabeta, complet lipsit de detalii esentiale. Nu, nu merita sa iti bati capul cu asa ceva. Daca ai foaaarte mult timp de ucis, sunt cateva servicii romanesti de sondaje online, dar in principiu plata e cam pe la 2-3, maxim 4 EUR PE ORA. Asta nu inseamna ca vei face sondaje 2-3 ore pe zi si astfel vei ajunge sa faci vreo suta de euro pe luna macar, ci ca vei primi din cand in cand cate un sondaj-doua de 5-10-15-20 de minute, in functie de caz, si pentru ala vei primi 0. x - 1.x EUR.

| johnnny123 a răspuns:

Întotdeauna când ți se promit bani pentru nimic pune-ți întrebarea: "De ce m-ar plăti cineva pentru asta? Ce ar avea cineva de câștigat plătindu-mă pe mine când merg sau ascult muzică?"

Dacă nu poți găsi un răspuns, atunci ceva nu e în regulă.

| Brizbriz a răspuns:

Sigur, si vine zana maseluta si iti da o limuzina, un conac si un harem

mare ii gradina lu' D-zeu si MULTI MAI SAR SI GARDULhee hee

| gabriel2004o a răspuns:

În general toate aplicațiile de acolo s-au demonstrat ca fiind false
Nu mai pune botu la aplicații de genu ca nimeni nu da bani aiurea

| colosseum1337 a răspuns:

Dap, e real. Desi poti face maxim 1 euro pe zi. Asa ca eu as zice ca nu merita happy