| Cfu_Cristian_2002 a întrebat:

Este un baiat la vreo 40 de ani care face live pe Youtube si joaca cs:go cu copiii si ii injura!
Exista cumva vreun site ceva prin care sa ii dau dislike in momentul in care comite astfel de abuzuri asupra copiilor?
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pfoia, il distrugi daca ii dai un dislike, iti dai seama.

Nu mai interactiona cu el daca nu iti place si gata

| JackR a răspuns:

La 40 de ani nu mai este de mult "baiat". Desi pare sa aiba mentalitatea unuia!
Nu stiu de vreun astfel de site, dar daca zici ca face stream live pe YouTube, poti sa-l raportezi acolo. Cei de la YouTube sunt destul de exigenti apropo de ceea ce se intampla, mai ales in interactiunea cu minorii.

| Cfu_Cristian_2002 explică (pentru JackR):

De cate ori l-am raportat la Youtube nu i s-a intamplat nimic! Macar dislike-uri sa ii fii dat! M-a injurat pe mine, mi-a injurat niste colegi de clasa.Asa nu pot sa fac conturi de google pentru ca nu am suficiente numere de telefon... Am doar unul.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Cristian,

Ne pare rau ca ai intalnit o astfel de situatie neplacuta. Te incurajam sa raportezi in continuare aceasta persoana folosind mecanismele Youtube & sa te adresezi si administratorilor serverelor CS:Go.

Totodata, consideram util sa nu mai interactionezi sau sa te joci cu persoane care se comporta in acest fel cu tine.