| MarianClaudiu22 a întrebat:

Exista o metoda sa primesc bani intr-un mod anonim? Fac videochat de cateva zile dar nu gasesc nici o metoda sigura.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Continui chat-ul online cu unul face-to-face concomitent cu inmânarea plății

Bula
| Bula a răspuns:

Deschizi in cont anonim (pe consemn) la o banca offshore.winking

| Stropdeploaie a răspuns:

Salut... faci singur sau cu prietena ta?

| AlinOff a răspuns:

Complet anonim nu se poate face. Ca sa ti faci cont de chat, trebuie sa dai poze cu buletine la site uri, inclusiv la platformele de plata, Paxum, Cosmopay, Epayments. SI daca cumva printr-o prostie faci intr-un studio, sute de persoane vor afla ca faci asta si aia vor face cu buletinul tau ce vor ei