| lorena1gianinak a întrebat:

Grüße liebe Kameraden! Tocmai ce am aflat ca originalul cont de TPU a fost șters de un administrator. Cel puțin asta mi-au spus și alți utilizatori. Nu cunosc exact motivul pentru care mi-a fost șters și nici nu am fost anunțată. Inițial credeam ca mi s-a spart contul pentru ca îmi dădea eroare când introducem e-mailul și parola. Întrebarea mea este: Pot sa îmi recuperez contul? Dacă da, cum?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Te duci in dreapta sus si apesi pe numele tau de cont
apoi "Logout"
dupa care jos, te duci pe contact si completezi formularul fara sa fii logata pe contul tau
sau, MULT MAI BINE
folosesti alt browser, de pe care nu ai intrat deloc pe TPU
sunt o tona si jumatate de browsere si pe telefon si pe pc

insa sa iti dai macar adresa de mail reala, ca sa poti primi mesajele!

daca nu ai facut nimic, atunci cel mai probabil ca e o problema mai mult sau mai putin tehnica, totusi, din greseala, acum cateva zile am dat peste un utilizator care nu mai intrase de 5 ani si a intrat binemercic acum (chiar m-am uitat cu gura cascata la raspunsuri din 2014 si apoi brusc 2019) deci conturile nu se sterg din motive ca sunt prea vechi, TOTUSI pot fi sterse din motive ca sunt prea vechi SI cu foarte putina activitate si cand erau active... deh (tipu' a avut foarte multa activitate in 2014 si foarte multe raspunsuri)... si asa, daca modifici un raspuns, modificarea se face dupa 5-10 mins (ca sa reduca incarcarea bazei de date)

succes!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Liebe Kameraden wir anfangen eine neue kriegen gegen untermenschen laughing laughing

| lorena1gianinak explică (pentru RAY):

laughing

| RAY a răspuns (pentru lorena1gianinak):

Liebe bist du nicht nervös sind untermenschen ohne gehirn

| lorena1gianinak explică (pentru RAY):

Ja

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa trimiti un mesaj adiministratorilor TPU, ei stiu cum mai poti si daca mai poti recupera vechiul cont.

| lorena1gianinak explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mulțumesc dar mai am o nelămurire. Știu cum sa trimit mesajul dar îmi e oarecum teama ca după ce le scriu sa nu îmi șteargă și acest cont. Se poate întâmpla? Nu sunt o persoana care înjura mai ales pe internet asa ca nu am sa scriu nimic de genul. Dar chiar nu vreau sa îmi șteargă și acest cont.

| Bizon95 a răspuns (pentru lorena1gianinak):

Te duci in dreapta sus si apesi pe numele tau de cont
apoi "Logout"
dupa care jos, te duci pe contact si completezi formularul fara sa fii logata pe contul tau
sau, MULT MAI BINE
folosesti alt browser, de pe care nu ai intrat deloc pe TPU
sunt o tona si jumatate de browsere si pe telefon si pe pc

insa sa iti dai macar adresa de mail reala, ca sa poti primi mesajele!

daca nu ai facut nimic, atunci cel mai probabil ca e o problema mai mult sau mai putin tehnica, totusi, din greseala, acum cateva zile am dat peste un utilizator care nu mai intrase de 5 ani si a intrat binemercic acum (chiar m-am uitat cu gura cascata la raspunsuri din 2014 si apoi brusc 2019) deci conturile nu se sterg din motive ca sunt prea vechi, TOTUSI pot fi sterse din motive ca sunt prea vechi SI cu foarte putina activitate si cand erau active... deh (tipu' a avut foarte multa activitate in 2014 si foarte multe raspunsuri)... si asa, daca modifici un raspuns, modificarea se face dupa 5-10 mins (ca sa reduca incarcarea bazei de date)

succes!