| IJustDeath a întrebat:

Hei TPU, am o MARE rugăminte la voi.
Nu știu ce am făcut pe messenger(tocmai ce mi-am făcut contul) dar de fiecare data când vorbesc cu cineva prin mesaje le apare prietenilor mei de pe Facebook.
Va rog foarte foarte mult dacă știți cumva care este cauza și cum sa rezolv asta sa îmi spuneți cât de repede.
Dau FUNDA răspunsului care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai adus si alti prieteni in discutie cu plusul. Intra la unul din ei pe messenger, apasa pe rotita dintata si apasa pe sterge discutia.
Uite si aici: https://www.facebook.com/help/192631610782421?helpref=faq_content

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce apare la ei?

| IJustDeath explică (pentru Bula):

Le apare conversațiile mele private.

| Salontanul a răspuns (pentru IJustDeath):

"Le apar conversatiile mele private".

| Bula a răspuns (pentru IJustDeath):

Draga, problema ta este "barfa publica digitala" big grin

Vorbeste si tu individual, nu in grup. Scoate conversatia in grup din setari.

| Ora de net a răspuns:

Buna Diana,

Singura posibilitate este ca tu sau persoana cu care discutai sa fi adaugat si alte persoane in chat. In caz contrar, mesajele sunt private - le vezi doar tu si interlocutorul.

| IJustDeath explică (pentru Ora de net):

Mulțumesc mult pentru răspuns.

| anoniiim1807 a răspuns:

Sterge-l si instaleaza-l iar.

| IJustDeath explică (pentru anoniiim1807):

Am făcut asta deja, dar nu merge.