| AliLina2 a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa imi achizitionez un produs de pe Amazon.com..As vrea sa stiu daca pot plati cu card de debit Visa de la ING. si as mai vrea sa stiu ce inseamna fraza de mai jos:
-Additionall Adress Details:Security access code..Multumesc mult happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un cont pay pal platesti mult mai in siguranta plus ca daca nu primesti marfa paypal iti da bani si se judeca cu ala si cumpara din europa nu de peste ocean cauta sa vezi ceva cu un curier sa iti vina in general de pe ebay.de c e de peste ocean se latest taxe si e mai naspa cu transporul gen daca esti din slobozia trebuie sa te duci la posta in ialomnita in capitala de judet ca sa ridici coletul

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Paypal prietene pay pal-sa incep prin a-ti traduce frfaza -adresa aditionala detalii-cod acces de securitate-de ce pay pal? cum a mentionat tipul de mai sus daca incearca sa iti fie data teapa pay pal se ia la cearta cu ala care incearca cumva, sa te fraiereasca, sa fie clar daca nu stie ce e ala pay pal e card-iar legat de Amazon, platesti mult mai mult-amazon fiind american si platesti taxa peste mari-recomand ebay mult mai bun +international

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te sfatuim sa-i contactezi direct pe cei de la banca (ING) pentru mai multe informatii cu privire la platile pe care le poti face folosind cardul tau.