| ZigZagDOLF a întrebat:

Hei TPU, azi la scoala mi-a spus diriga si o caut pe gmail,dar eu nu stiu cum( suna ciudat, dar da chiar nu stiu) imi puteti spune cum o pot face?laughing)

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de ce nu ai intrebat-o numele de utilizator gmail?
In orice caz o poti cauta cu numele si prenumele, sunt multi care si-au facut asa contul de email.

| Nemessys a răspuns:

Spune-i sa-ti dea adresa ei de gmail, apoi te duci pe google, scrii gmail(trebuie sa ai si cont), dai la,, scrieti" apoi acolo la catre, scrii adresa ei, subiectul si mai jos mesajul.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Cauta numele complet al profesoarei tale. Daca cautarea nu da rezultatul dorit, cere-i acesteia adresa de gmail. Suntem convinsi ca nu se va supara, doar ea e acolo sa va invete! happy

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, vezi daca merge cu numele si prenumele daca nu spune-i sa iti dea adresa de email