| alexalx1234 a întrebat:

Cum pot inchide un cont fals de Facebook ce nu imi apartine?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca nu-ti mai apartine, nu ai cum sa-l inchizi!
Dar poti raporta la Adminul FaceBookului ca este cont fals.

| Adry05 a răspuns:

Raporteaza la Facebook si roaga si alti prieteni-cunostinte s-o faca. La mai multe raporturi se inchide.

| Samariteanul a răspuns:

Spunele pritenilor tai sa raporteze contul.De la prea multe raportari vor crede astia ca esti vreun hot care fura conturi sau ceva de genu si te vor inchide laughing

| Ora de net a răspuns:

Buna, Cristian,

Este vorba despre un cont fals care pretinde a fi tu sau un prieten? Atunci urmeaza pasii de aici https://www.facebook.com/help/167722253287296

| GabrielGL a răspuns:

Raporteazal la Facebook si descrie ce care si cum ...cum ii raportezi sunt trei puncte langa nume sau ce e dai pe aia si iti apare raporteaza pagina

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, intra pe profilul acestuia si in colt o sa vezi 3 puncte apasa pe ele selecteaza raporteaza selecteaza Raporteaza acest profil apoi selecteaza Aceasta persoana imi foloseste identitatea, succes o seara buna daca doresti de rog aboneaza-te la acest canal: https://www.youtube.com/channel/UCUhIGGq5Ry3cu9nY0WOvtdQ, o sa facem lucruri interesante