| A2n3D4r5E6i a întrebat:

Hello,am si eu o problema grava cu instagramul,stateam si vb cu o colega cu vocale si dintr o data m-a scos dupa cont,iei iii aparuse ca i am dat block si altor prieteni,si pe mine nu ma mai lasa sa intru pe acel cont, puteti sa ma ajutati va rog frumoss? chiar nu stiu ce s-a intamplat, daca incerc sa ma caut pe alt cont de insta efectiv nu ma gaseste

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil contul tău a fost compromis. Poți încerca să îl recuperezi urmând pașii indicați aici https://help.instagram.com/149494825257596

Pe viitor, te sfătuim să îți securizezi conturile (adresa de email, conturile pe rețelele sociale) setându-ți o întrebare de siguranță, un email alternativ sau numărul de telefon.

| Lydia2806 a răspuns:

Ți-a fost contul șters sau a fost raportat ca ceva neadecvat.

| Magaforce32434 a răspuns:

Inseamna ca ai fost raportata si ti-au sters contul