| UserName450 a întrebat:

Hey, am instalat azi hamachi si imi da eroare de acest gen: http://www.imgx.ro/view.php?id=230669 uitati-va la imagine. Ajutati-ma sa fixez. RASPUNDETI CA E O INTREBARE BUNA.

2 răspunsuri:
| qPandik a răspuns:

Sper ca Hamachi să fie de pe site-ul lor official, nu descărcat de pe nu ştiu ce site, că de obicei nimeni n-are probleme cu Hamachi, în niciun caz nu le dă acea eroare în chineză.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Recomandarea noastra este sa dezinstalezi programul si sa-l reinstalezi. Ai grija la sursa din care descarci programul - asigura-te ca aceasta este de incredere.