| BogdanAlexandru1 a întrebat:

Hey eu ma joc roblox si am luat scam pe un cont stiti cum as putea sa il recuperez pentru ca nu imi mai merge emailul de pe cont sau daca stiti cum sa dau mesaj creatorilor robloxului? Dau funda va roog

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu poti intra nici in setarile din contul tau, scrie-le un ticket, in care sa le spui ce ai patit, respectiv sa-ti schimbe adresa de e-mail.

5 răspunsuri:
| BogdanAlexandru1 explică (pentru Bula):

Unde sau cum scriu un ticket?

Bula
| Bula a răspuns (pentru BogdanAlexandru1):

Le scrii in limba engleza, la adresa de e-mail (sau formularul) de la sectiunea "Contact" din site (o gasesti in meniul de sua sau in josul primei paini).

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Mai multe detalii despre ce trebuie sa faci gasesti aici https://en.help.roblox.com/......t-do-I-do-

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon. Astfel, le vei putea recupera in cazul in care acestea au fost compromise.

| BogdanAlexandru1 explică (pentru Bula):

A mers il am inapoi bro, mersi mult

| BogdanAlexandru1 explică (pentru Ora de net):

Mersi mult