| Sarmala a întrebat:

Hey salut!
Cum pot face ca istoricul de pe browserul chrome sa se păstreze pe telefon /tableta?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Atat de pe telefon cat si de pe laptop/tableta sau ce mai vrei tu, sa te asiguri ca esti conectat/a cu acelasi cont. Daca este acelasi cont, atunci 100% ar trebui sa mearga.

| Sarmala explică (pentru DoarBogdan):

Vreau sa zic sa se păstreze, sa nu se șteargă după un anumit timp

| DoarBogdan a răspuns (pentru Sarmala):

Pai nu se sterge. Dar daca tu esti conectata cu contul si stergi de pe orice dispozitiv, atunci se sterge de pe toate.

| Bizon95 a răspuns:

Cauta unde ai avea incognito mode permanent on
fa curatenie in telefon, verifica daca ai spatiu liber
sterge de tot aplicatia chrome si reinstaleaza-o
asigurate ca ai contul de google bagat in chrome (history se salveaza in cont si poti sa vezi history si pe calculator/tableta daca e acelasi cont bagat)

astea sunt ideile mele
daca nimic nu merge, incearca sa sapi google cu mult elan:
https://www.google.com/search?q=android+chrome+history+not+working

| Sarmala explică (pentru Bizon95):

Vreau sa zic sa nu se șteargă istoricul după un anumit timp