| Nicole1000 a întrebat:

Hey toată lumea! Poate cineva sa imi spună de ce când vreau sa ma conectez pe Instagram imi spune "ne pare rău a apărut o problemă cu cererea ta"
Pls Ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Se poate sa fie o eroare de la Instagram. Asteapta putin timp, poate se rezolva. Daca nu merge asa dezinstaleaza aplicatia si instaleaz-o la loc.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Nicole,

Ne pare rau ca nu te poti loga. Aceasta este o eroare pe care o intampina anumiti utilizatori. Asigura-te ca ai ultima varianta a aplicatiei inainte de a incerca sa te loghezi din nou.