| LawlietL886 a întrebat:

Am cont Google dar totuși nu pot vedea video-uri restricționare. Cum pot să le văd? Trebuie să umblu prin setări?

5 răspunsuri:
| Razvan1lol a răspuns:

Cred ca te referi la cele de pe Youtube. Pai ori nu poti sa le vezi in tara noastra, ca are restricite la noi in tara, ori nu ai peste 18 ani. Cam asta ar fi problema. big grin

| gabbyella200051 a răspuns:

Ar fi bine sa vezi setările. Poate sa nu reactioneze deoarece nu ai fost pe Youtube mai mult de 2-3 zile

| Mclaren12 a răspuns:

Unele sunt restrictionate in functie de varsta. Daca atunci cand ti-ai facut contul si trecut o varsta mai mica de 18 ani nu poti vedea continutul relationat.
Altele sunt restrictionate in functie de tara. Unele video-uri nu sunt valabile pentru Romania.
Totusi iti spune la video-ul restrictionat de ce nu-l poti viziona.

| Thira_Paul_1986 a răspuns:

Daca nu ești major trebuie sa setezi data nașterii astfel încât sa fi dar daca ești ar trebui sa îți duci deviceul la o evaluare

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Exista posibilitatea ca acele clipuri sa nu fie disponibile in Romania sau sa nu fie potrivite varstei tale.