| UserName450 a întrebat:

cum se numeste programul ala cu vumetru digital in care il deschideai si iti zicea sa dai pe start si aparea liniutele de culori vumetru si jos waves-urile ala. Imi dati linkul pls? Am urgenta nevoie ca am eliminat din greseala programul din cosul de gunoi.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Poti recupera programul, apasand din cosul de gunoi, iti apare programul dorit si apesi pe acolo si apasa RESTAURARE si iti va aparea undeva ori pe desktop ori pe (documente sau pe descarcari sau pe altceva, vezi sa cauti si tu pe comanda de start!)

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Recupereaza programul din Recycle Bin si il vei putea folosi din nou.