| LawlietL886 a întrebat:

Nu găsesc o poză de copertă suficient de mare pentru canalul meu de You Tube. Ce pot să fac?

Răspuns Câştigător
| MaoItsMe a răspuns:

Descarca aplicatia pixellab este gratuita pe magazin play, pe ea iti poti face singur o poza cu numele tau, mai pui chesti pe fundal si ai ogramada de setari pentru asta si ce e cel mai tare e ca iti poti alege marimea pozei ca sa fie ori pentru Facebook, Youtube, Instagram si mai multe dar daca nu te descurci cu ea cauta un tutorial pe Youtube

5 răspunsuri:
| VladutAnghel a răspuns:

Poti instala o aplicatie pentru rezolutie, incarci poza respectiva si iti modifica automat rezolutia: http://12noon.com/

| Oanaysia a răspuns:

Eu am aceeasi problema.Nu imi accepta nici o poza, alege din cele propuse de Youtube.

| kavasaki99 a răspuns:

Redimensioneaza o poze

| Infotech a răspuns:

Uita-te la video-ul asta. Sper ca te v-a ajuta!
https://www.youtube.com/watch?v=PXj6DRc1cTw

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti incerca sa redimensionezi pozele folosind un program de editare a imaginilor.