| username2468 a întrebat:

Heyyy!
De ce îmi spune Facebook-ul că am încălcat standerdele comunității din cauz acestui link? Las acest link aici https://lm.facebook.com/......tps?/l.php

Nu pot reacționa la postări, nici publica comentarii și nici trimite mesaje pe messenger, de ce?

1 răspuns:
| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Deoarece linkul a fost considerat malicious si raportat. Contul probabil a fost suspendat pe termen scurt. Recomandat e sa nu l lasi pe TPU daca pe FB a fost raportat ca daunator.