| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Comentariile de pe Instagram sunt vizibile si follower-ilor personali de pe Instagram sau sunt vizibile numai pe pagina celor carora le adresezi comentariile si de catre cei care adreseaza comentarii? Comentariile de pe Instagram facute personal se pot gasi si pe pagina pesonala, in vreun istoric personal? Ms!

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca comentariul este lasat unei persoane care are contul public, atunci acesta poate fi vazut de catre oricine de pe Internet.

Mai mult decat atat, followerii tai de pe Instagram pot vedea activitatea ta in sectiunea de activitate - apesi pe butonul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comentariile de pe Instagram sunt vizibile si de followerii personali. Nu cred că există niciun istoric pentru comentarii, le găseşti numai la poza la care au fost făcute comentariile respective.

| Leeb17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma intereseaza daca noii followeri si/sau comentariile personale date altor utilizatori apar in casuta din dreapta sus, in forma de inima, followerilor, ca la Facebook cand iti faci noi prieteni, apare si istoricul postarilor - Multumesc LoriNDG!

| Leeb17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Comentariile facute altor poze nu se vad followerilor personali, decat daca acceseaza si ei acele pagini (poze). Am incercat asta!