| David23445 a întrebat:

Hristos a inviat! Am o intrebare am o probelma cu contul de Instagram mi-a fost blocat contul i-am contacat pe cei de la Instagram si mi-au dat un cod si mau zis sa scriu codul pe o foaie si sa le trimit poza cu codul si cu fata mea daca aa mai patit cineva asta vreau sa imi spuneti daca e sigur si daca deblocheaza contul lau blocat fara motiv nu stiu de ce lau blocat

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă iti cer doar poza ta, nu a actului de identitate, atunci poți trimite și poza vecinului. )) Și codul primit. Vezi ce iese...

| sparklingqueen a răspuns:

Adevarat a inviat! Poti trimite poza cu oricine si baga parola, si esti gata!