| Munteanu_Sergiu_1999 a întrebat:

Http://tryforwin.com ce spuneti de acest site? E fake?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Bună, Sergiu,

Cel mai probabil situl este unul nesigur. Te sfatuim să nu navighezi pe el.

Pentru a te asigura ca un site este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa fizică si datele fiscale ale firmei. De asemenea, verifică dacă conexiunea este una securizată (apare un lăcat lângă link atunci când îl accesezi).

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Http://prntscr.com/lgmh6s in chrome zice clar ca nu e de treaba

| ovidiu123432 a răspuns:

Pare fake, poate si sa nu fie, habar n-am.

| Dumitrache135 a răspuns:

M-uitat in codul de javascript al paginii si are extensii care iti pot strica calculatorul deci este falsificat si inainte sa cauti websiteuri ca acesta trebuie sa verifici mai multe surse.