| Havyna a întrebat:

Http://vmymoney.site/register.php
E pe bune site-ul asta? L-a folosit cineva? Chiar poți câștiga bani?

Răspuns Câştigător
| AlexDarius3 a răspuns:

Site-urile care iti zic ca poti sa castigi bani majoritatea ori sunt cu virusi ori sunt false. Pana si link-ul acela zice ca nu e sigur pentru ca incepe cu "HTTP", nu cu "HTTPS" (S) de la secure. Deci pentru ca nu are acel "S" la final nu e un site sigur unde iti poti scrie datele de la contul bancar. Acum sunt si unele site-uri care nu au acel "S" de la final dar nu au virusi si sunt site-uri normale. In schimb site-urile de cumparaturi online sau in care iti faci un anume cont ca si site-urile de socializare sau de jocuri TREBUIE NEAPARAT sa aiba acel "S" dupa "HTTP" ca sa fie private parolele, si informatiile de pe carduri sau mai usor te uiti dupa acel lacat din fata linkului. TPU are acel "HTTPS" deci conexiunea e sigura.