| ee a întrebat:

Https://unghiiincarnate.blogspot.ro/ am acest site de cam 1 an si nu imi apare nici macar in primele 6 pagini la cautare pe google desi am pus link cu blogul pe toate forumurile si siteu-rile unde se vorbeste de unghii incarnate si nu apare (mesajele de informare au fost sterse pe site-uri si Youtube detinute de medici!)?

Am facut si sitemap de 3 saptamani si degeaba am impresia ca cineva imi scoate sitele de la cautari?

La o cautare dupa cuvintele cheie: unghii incarnate sau tratament unghii incarnate

https://www.google.ro/......ps?/search

Apar pe prima pagina site-uri care doar copiaza din diverse surse text si publica articole iar un blog dedicat care promoveaza o noua methoda de tratament nu! care are si in titlu si in url cuvintele cheie respective?

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Pentru ca ceilalti dau bani cand vor sa faca bani, iar tu vrei sa faci bani dar nu stii cum. Cam asa stau lucrurile, restul sunt discutii.