| Ionela_Tonea_1993 a întrebat:

Și eu sunt online tot timpul de la un timp, ma deconectez complet, închid netul, am și schimbat parola si am dat click pe deconectare de pe toate dispozitivele și tot online arăt și după 10 ore!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde? Că ai omis să spui.

| Ora de net a răspuns:

Bună, Ionela,

Schimbă parola, verifică pe pagina https://www.facebook.com/settings?tab=security dacă mai ești logată și pe alte dispozitive. Dacă nu, atunci există posibilitatea să fi o eroare care se va remedia în timp.

| elena97890 a răspuns:

Daca e pe messenger e normal ca mai da erori