| Chiron a întrebat:

Il pot recupera daca nu mai am acces la adresa de yahoo (care nu mai exista)? Daca se poate cumva sa scriu informatiile vechi sau cele actuale de pe cont... (m-am uitat pe Privacy and security Instagram si nu gasesc nimic).

Am detectat o încercare neobişnuită de conectare.

Pentru a-ţi securiza contul, îţi vom trimite un cod de securitate pentru a-ţi confirma identitatea.

Adresă de e-mail:...@yahoo.com

Trimite codul de securitate

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cum adica nu mai exista adresa de mail?
E o chestie de securitate si atat.

| Chiron explică:

E pusa la misto...

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Dacă contul tău de Instagram a fost compromis, sfatul nostru este să încerci să urmezi pașii indicați aici https://help.instagram.com/149494825257596