| Stefan_Gabriel_1978 a întrebat:

Imi este folosit numărul de telefon la mai multe conturi de Facebook

5 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Mai taie din ele, da-le dracu'!

| Ora de net a răspuns:

Buna, Stefan,

Acest lucru nu se poate intampla fara ca tu sa-ti fi dat acordul inainte. Daca primesti mesaje de la Facebook pe telefon, nu raspunde - s-ar putea sa fie inselatorii.

| Pisicuta_Valutza_1997 a răspuns:

Pai schimba-ti numărul de telefon și încearca sa nu-l mai folosești la atâtea conturi...
Daca nu mă înșel te poți folosi de chestia asta și să schimbi parola de la acele conturi, astfel persoană care îl folosește o sa de-a din buze că nu va mai putea intra in cont

| LordEgo a răspuns:

Asa....si?

| Ice974748 a răspuns:

Ok