| Vulpeanu7 a întrebat:

Îmi puteţi spune o aplicaţie de mobil ce mă opreşte din a vedea pornoşaguri?
Fundă dacă funcţionează!

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Incearca Adaway. Se instaleaza cu F-Droid. Are nevoie de rootare. Daca nu te pricepi la rootare, nu o face, poti sa strici telefonul.

| Vulpeanu7 explică (pentru doctorandus):

As dori o aplicatie care sa nu necesite rootare

| doctorandus a răspuns:

Opera Mini blocheaza reclamele.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam sa folosesti Opera sau sa iti instalezi Adblock Plus.

| laurentiu442 a răspuns:

Reclame vrei să zici sunt expert în Android e simplu descarcă mozilla și instalează extensia adblock mai sunt și altele

| Vulpeanu7 explică (pentru laurentiu442):

Nu la reclame ma refer, la siteuri, si folosesc chrome, nu mozilla

| laurentiu442 a răspuns (pentru Vulpeanu7):

Da mă Adblock caută la chrome storeși adaugĂ

| laurentiu442 a răspuns (pentru laurentiu442):

Pe Android nu merge la chrome pardon la mozilla sau la UC Browser e cel mai bun descarcă cu browser