| EvaEvita a întrebat:

In curand ma voi muta in chirie. Proprietarul nu are internet in acel apartament. As vrea sa-mi iau internet prin stick. Ce parere aveti? Ce internet imi sugerati sa-mi iau? Evident doresc sa nu fie prea scump happy

2 răspunsuri:
| Rotazi a răspuns:

La RDS era 15 lei/luna pentru stick, daca nu ai abonament la internet prin cablu. Daca ai internet acasa, poti cere stick pe acel abonament si platesti mai putin. Il poti folosi oriunde in tara.

| catalinoprescu a răspuns:

Eu am internet la cartela Vodafone prepayd. Platesc 15 euro pe luna parca pentru ca eu am nevoie si de roaming si am 150 gb lunar. Poti da internet prin telefon.