| joghu22 a întrebat:

Incerc sa ma conectez la contul meu google insa nu reusesc sa trec de codul acela de verificare, eu il scriu corect si tot nu ma lasa. Ce ar putea avea? Ma enerveaza la culme si acolo am emailuri importante

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Incearca in modul incognito sau pe alt Browser vezi daca merge.
Modul incognito (daca inchizi tabul nu mai esti logat) nu se salveaza cookie-uri dar este bun sa te conectez de acolo, ar trebui sa mearga fara probleme.(Daca nu merge este de la Browser sau ceva neinregula de la el).

Daca ai telefon ai Gmail si vezi de acolo daca esti pe laptop/pc vezi daca este o problema la tine de pe Browserul respectiv.

(Cel mai bine dai Copy +Paste la codul de activare).(Vezi sa dai ca nu esti robot?)