| Kiki20098 a întrebat:

La cine trebuie sa apeleze copii pentru ajutor cand intapina dificultati in jocuri?

4 răspunsuri:
| Skippy223 a răspuns:

La alti copii.

| Nfs1999 a răspuns:

La google big grin

| Ora de net a răspuns:

Buna Amalia,

Recomandarea noastra este sa apeleze la parinti, la un adult de incredere cum ar fi un profesor sau chiar la noi http://oradenet.salvaticopiii.ro/ctrl-ajutor

| Simpatic a răspuns:

Ce fel de jocuri.Pentru jocurile video de exemplu exista un fel de tutoriale pe youtube.com adica scrii numele jocului urmat de cuvantul gameplay si urmaresti partea care te intereseaza pentru ca va fi fragmentat pe mai multe parti videoul datorita duratei de inregistrare.