| Stelian2015 a întrebat:

La Instagram cum pot ascunde sa nu vada nimeni pe cine urmaresc eu? Eu nu vreau sa vada nimeni ca eu urmaresc unele persoane pe Instagram. Cum pot ascunde de urmaritorii mei? Stiu ca pe Facebook se poate. Urmaritorii mei pot vedea ce urmaresc eu?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu poti ascunde urmaritorii pe Instagram.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu poți!

| RadikalGamer a răspuns:

Nu știu dacă poți, eventual fă-ți un alt cont

| annempx a răspuns:

Nu poti face asta. Daca nu vrei sa stie nimeni pe cine urmăresti, fă-ţi un alt cont privat de care sa nu stie nimeni. funda? happy

| Julia1188 a răspuns:

Setezi ca, contul sa fie privat. Intri pe insta, apoi dai pe cele 3 puncte si o sa iti apara la " account " optiunea " private account " si setezi de acolo. Sper ca te-am ajutat. Eu il am privat si nimeni nu vede ce urmaresc eu.