| JustAGirl333 a întrebat:

M-a sunat acum 3 ore un nr de Serbia și acum m-a sunat iar.Nu am răspuns
Deci... dacă mă mai suna ce fac? Și de ce credeți că face asta?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să-i ignori. Important e să nu îi suni înapoi, pentru a evita să îți încarci factura telefonică.

| aXy99 a răspuns:

Orice ai face nu il suna inapoi.

| gabicoo a răspuns:

Ignora. Nu raspunde sau blocheaza numarul.
Daca raspunzi, sau mai rau daca suni tu, risti sa te arzi la factura.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Sfatul nostru este sa nu raspunzi si sa blochezi acest numar.
Exista posibilitate sa fie o escrocherie si sa ai costuri suplimentare daca raspunzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și pe mine m-a sunat, tot număr de Serbia, tot acum vreo 3 ore. Nu răspunde. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il bagi la blocklist/ lista neagra.

Răspuns utilizator avertizat