| SERIALS a întrebat:

Ma confrunt cu o problema, nu pot intra pe yahoo mail, desi pun parola corecta. Deja de ore incerc, daca incerc sa schimb parola, trebuie sa imi vina un cod pe SIM-ul din Romania, dar acum nu sunt in Romania si nu stiu daca e mai activ SIM-ul ala, e la mine, dar nu l-am folosit de un an. Mai am 2 e-mailuri, dar nu pot intra nici pe alea, ce nenorocire, puteam sa intru pe yahoo mail doar prin google chrome caci parola e salvata automat, dar de 2 zile imi da eroare la site-uri daca intru pe Google Chrome, desi pe incognito merge totul ok: This site can’t be reached
The webpage at https://www.yahoo.com/ might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.
ERR_PROXY_CERTIFICATE_INVALID.

Nu stiu ce sa fac, ma chinui de 2 ore sa intru, uneori reusesc sa intru pe Google Chrome, intru la setari sa schimb datele dar nu pot fiindca imi cere parola.

3 răspunsuri:
| ioanaioanaa355673382 a răspuns:

Din cate stiu eu, la Yahoo in afara de numarul de telefon mai erau si niste intrebari in caz de ti-ai uitat parola. O prietena de a mea avea asa si daca raspundeai corect la ele, puteai intra. Raspunsurile la intrebari erau ca si un numar de telefon, le punea ea... Mai incearca sa dai pe Recuperare parola sau ceva, ca poate ti-ai pus si tu asa, sau ai altfel de intrebari. Sper ca m-ai inteles

| SERIALS explică (pentru ioanaioanaa355673382):

Am reusit totusi sa intru, dar am pierdut jumate de zi ha-ha-ha big grin

| ioanaioanaa355673382 a răspuns (pentru SERIALS):

E bine ca ai reusit laughing Ma bucur pentru tine