| Daniela_Ramona_1983 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un raspuns va rog? De ce nu mai pot da cerere pe Facebook unei persoane pe care am avut-o in lista mult timp si care m-a sters? Eu nu ii pot da cerere dar persoana respectiva da..si daca e vb ca mi-a blocat cererea, parca dupa 30 de zile se deblocheaza automat nu? Au trecut si mama celor 30 de zile si nimic

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Daniela,

Daca persoana respectiva ti-a respins cererea, nu o mai poti retrimite.

| Daniela_Ramona_1983 explică (pentru Ora de net):

Iti multumesc frumos pentru raspuns!

| BogdanDavidZ a răspuns:

Salut, daca ti-a respins cererea nu o sa o mai poti adauga tu, doar ea. nu exista nici un termen.

| Daniela_Ramona_1983 explică (pentru BogdanDavidZ):

Ce aiurea! Iti multumesc frumos pentru raspuns!