| anonim_4396 a întrebat:

Mai multe persoane m-au filmat fara acordul meu. Cum aflu daca au pus filmarile pe net si unde le-au pus? Si eu am filmat persoanele alea dar ei stiu unde am pus pe net filmarile.

Răspuns Câştigător
| summergirl345 a răspuns:

Dacă știi conturile lor de social media poți să vezi ce au postat sau dacă apari în filmările lor. Încearcă să le spui faptul că nu ești deloc de acord să fii în cadru atunci când filmează și eventual dacă poți să dai cumva report dacă asta te deranjează extrem de mult sau dacă ei refuză rugămintea ta.

| anonim_4396 explică (pentru summergirl345):

Da,e o varianta, dar trebuie sa caut conturile lor.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai tin legatura cu acele persoane pentru ca nu le suport.