| anonim_4396 a întrebat:

Mesajele FB in care iti cere like si ditribuire pentru a salva viata unei persoane prin operatie sau transplant este fake sau spam? Ofer Funda?

Răspuns Câştigător
| TeGuppi a răspuns:

Fake si spam,
Se folosesc de bietii copii si oameni bolnavi sa manipuleze publicul care sa puna botul prin like uri si share uri care nu ii ajuta cu nimic.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Spam cu fake

| SkyPilot a răspuns:

Si una si cealalta.

| grandebgd a răspuns:

Ambele. Romanul este capabil sa produca bani din orice.

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Un simplu like sau share nu pot salva viața unei persoane. Te invităm să privești cu ochi critici informațiile pe care le citești sau le vezi pe internet - nu toate acestea sunt reale. Verifică din mai multe surse și de pe situri oficiale informațiile.

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru Ora de net):

Multumesc pentru feedback, ma gandeam eu ca poate sa fie fake dar voiam sa stiu cauza. oricum primul slogan e tare. am sa il folosesc in mesaje: "Un simplu like sau share nu pot salva viața unei persoane"