| anonim_4396 a întrebat:

Mesajele trimise din Romania, pe Facebook sunt vizibile in toata lumea, de ex, Australia, etc.,etc., etc.big grin?

15 răspunsuri:
| cristinamnt a răspuns:

Da,dacă te referi la mesaje private.O actrita m-a lăsat cu seen
Yey

| ALGator a răspuns:

Ca sa facem deosebirea. Tu scrii "mesaje" dar cred ca te refer la "postari".
Pe Facebook poti sa publici diferite forme de informatie (text, foto, video) asa zisele postari, status. Acestea pot fi vazute in toata lumea. Poti sa alegi sa le vada numai prietenii tai de pe Facebook sau oricine.
Mesajele sunt mesajele pe care le poti scrie cuiva (o persoana sau grup) si care cand le vede iti raspunde direct. Nimeni altcineva nu le vede. Mesajele sunt mai mult ca o conversatie privata.

| Anonima1888 a răspuns:

Da poti sa trimiti mesaje pe Facebook in toata lumea dar o sa se trimita mai greu cel putin asa mi sa intampla mie

| F12345 a răspuns:

Nu niciun mesaj de pe Facebook Messenger nu este vizibil indiferent de locație.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca sunt vazute de oriunde

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Anonima1888):

Sa stii ca nu sunt trimise cu porumbelul, ca le trimiti din Ro in Ro sau din Ro in Japonia tot prin aceleasi servere pot sa treaca

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, dacă scrii cuiva pe chat, mesajele ajung oriunde în lume, dar comunicarea dintre voi e secretă, nu e vizibilă pentru toată lumea, ci doar între voi doi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cristinamnt):

Maaahma laughing! Mie mi-a raspuns un actor! No kidding.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anonima1888):

Cam "cat de greu"? nici "seen" nu sunt. stupid s%it

| cristinamnt a răspuns (pentru anonim_4396):

Care actor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cristinamnt):

Un actor foarte celebru, international! Cu care ma inteleg foarte bine ^*winkingwinkingwinking big grin suntem cam de aceiasi varsta si avem aceiasi gandire.

| cristinamnt a răspuns (pentru anonim_4396):

Woow,felicitări laughing))Eu ma mulțumesc și cu seen rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anonima1888):

A vzt' si a si raspuns!
S-a rezolvat. Am dat si un mesaj la Facebook. *thumbs up*

| deeeaqq a răspuns (pentru cristinamnt):

Trizt, ştiu cum e

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Da, mesajele pot fi vazute oriunde in lume atat timp cat exista conexiune la internet si accesul la Facebook nu este blocat.