| iumele a întrebat:

Mi-a fost blocat permanent contul de Facebook, acum am altul, cum îl pot închide pe cel blocat?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca-i blocat permanent, atunci nici nu-i poti face ceva, dar se si va sterge din oficiu.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca acel cont a fost blocat atunci el va fi sters automat. Pe viitor te sfatuim sa citesti cu atentie termenii si conditiile Facebook pentru a nu mai intampina astfel de situatii neplacute.

| Krax256 a răspuns:

Nu poti, ramane blocat, in cel mai bun caz incearca sa contactezi Facebook cumva.