| Alionkachiriac a întrebat:

Mi-a fost spart profilul de odnoklassnici cum pot să-l restabilesc,?
PS:nu am acces la email și Nr de telefon după care am făcut profilul.

3 răspunsuri:
| anonimaroz a răspuns:

Pai eu am avut aceeasi problema. Dar pacat ca nu ai acces la nr de tel. Nu cred ca se poate restabili daca nu ai nici nr, nici email. Dar daca ai nr, incearca sa-l restabilesti. Dar daca nu, fa-ti altul. Apropo cum esti scrisa le ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te adresezi administratorilor odnoklassnici folosind functia Contact, si le explici problema. Iti vor pune intrebari menita sa descopere daca acel cont iti apartine.

Conturile nu se sparg, se fura parole.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te sfatuim sa accesezi https://ok.ru/help/2/15?current.locale=en, iar la primul camp „How do I recover my profile password?" gasesti un formulat de contact pentru a scrie direct echipei de suport.