| RaLu13luv a întrebat:

Mi-am facut cont pe tumbrl acum o luna cu o adresa de gmail si pe acest cont mi-am facut mai multe bloguri.Prima data am incercat sa sterg unul dintre bloguri,am trecut adresa de gmail cu care mi-am facut contul, dar cand sa trec parola imi spune ca parola este incorecta.Am dat log out, m-am logat iarasi si parola era corecta.Dupa am mai schimbat-o eu de mai multe ori si tot asa. Dupa am vrut sa sterg tot contul si tot asa imi apare.Am incercat in toate modurile dar nu pot stege contul. Vreau sa il sterg definitiv.Ce sa fac? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna Ralu,

Exista posibilitatea sa fie o eroare a Tumblr. Te sfatuim sa trimiti un mesaj direct catre ei in care sa le explici problema - acceseaza Tumblr si in partea de jos a paginii vei gasi optiunea Support.

| RaLu13luv explică (pentru Ora de net):

Multumesc mult! Am reusit sa il sterg.

3 răspunsuri:
| Vinsieu a răspuns:

Contul de gmail vrei sa-l stergi? Vezi ca trebuie sa ai bifate ca poti sa stergi si alte domenii asociate, etc.

| RaLu13luv explică (pentru Vinsieu):

Nu vreau sa sterg contul de gmail, doar cel de tumbrl.