| Cipiiiiiiiiiiiuehdudxh a întrebat:

Nokia este cel mai bun telefon?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

ERA pe vremuri
acum e de kko, mai ales ca au fost cumparati de Microsoft care a pus sistemul lor de operare Windows Phone care e de rahat pe telefoane

cel mai bun telefon e Samsung Galaxy Note (acum apare Note 10) urmat de seria S de la Samsung - Galaxy S10+

daca si pretul e un factor pe care nu l-ai inclus
totusi, eu personal nu mi-as lua Huawei, au un viitor foarte incert, iar din cate am inteles in cateva luni nu o sa mai aiba access la Google Play... DELOC

| doctorandus a răspuns (pentru Bizon95):

Lol, Windows Phone e poveste veche, acum Nokia face telefoane cu Android One. Sunt asa de solid construite incat cu un Nokia 6.1 poti sparge capul cuiva.

| Bizon95 a răspuns (pentru doctorandus):

Ok, asa invat tongue

9 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Nu. Huawei e.

| GabiNoS a răspuns (pentru goguPatent):

GoguPatent glumeste. Nokia si Samsung sunt cele mai bune.

| goguPatent a răspuns (pentru GabiNoS):

Nu glumește. Raportat la pret calitate Huawei nu are concurect momentan

| GabiNoS a răspuns (pentru goguPatent):

Preturi mici, calitate mica(scazuta). Asa e

| goguPatent a răspuns (pentru GabiNoS):

Cumpăra un Huawei. De la P9 incolo ai discutam dupa

| GabiNoS a răspuns:

Ia-ti Samsung ca alea au mereu calitate superioara concurentei.

| betaricezzz a răspuns:

Era