| Eloredana a întrebat:

Nu ma pot conecta la Facebook, pun parola si imi cerre sa imi confirm identitatea. Dau continua si ca metoda de confirmare pune ca trebuie sa ma conectez de pe alt dispozitiv folosit, ma conectez si acelasi rezultat...nu-mi pot accesa contul! Pune ca cineva s-ar fi conectat la contul meu si ca mi-au blocat contul din motive de siguranta ca trebuie sa-mi confirm identitatea si sa schimb parola! Cum imi confirm identitatea pentru ca celelalte variante cu recunoașterea prietenilor sau a comentariilor nu le pot accesa, imi spune ca sunt în afara orariului

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Orariului? Ha, ha!

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Ne pare rău că nu te mai poți conecta. Sfatul nostru este să încerci să te loghezi din nou și să urmezi pașii indicați acolo. Mai multe informații găsești la https://www.facebook.com/help/117450615006715?helpref=popular_topics

| MagicOneT a răspuns:

Mai mult decat pasii pe care Facebook te pune sa-i urmezi, altceva nu poti face. Te sfatuiesc sa reiei procesul si sa respecti indrumarile indicate.