| Cotan_Mihnea_1996 a întrebat:

Nu mai merge sa trimit mesaje pe Instagram, este deja al doilea account care il fac si am aceeasi problema, apare un mesaj jos cand vreau sa trimit mesaj de pe pc spunand a aparut o problema te rugam sa incerci din nou, am stat zile intregi si tot acelasi lucru il spune, intr-adevar am dat mesaje la multa lume cu acelasi mesaj pentru toata lumea, dar nu dispare eroarea asta, aveti vreo solutie, multumesc!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Si ai dat mesaj la lume care te stie, sau spam blana?

| Catrice a răspuns:

Din aplicație ce zice?

| catalinaaa31 a răspuns:

Poti intra pe Instagram la "raportează o problemă " si scrii acolo problema. Eu nu m-am putut conecta 3 zile iar după ce am trimis si-a revenit. Dacă nu functioneaza tot ce trebuie sa faci e sa astepti, doar nu o sa ramana asa mereu.