| AlexandraDeea98 a întrebat:

O persoana a postat poze cu mine pe contul personal de Instagram iar eu nu doresc ca acele poze sa apara acolo. Ce variante am ca sa scot acele poze de acolo?

Va rog sa-mi spuneti daca stiti ce pot face ca aceste poze sa dispara? De asemenea daca puteti sa ma ajutati cu un report pentru acele postari.

Pozele cu mine sunt postate pe 9, 14 si 21 august. Sunt ultimele poze postate de aceasta persoana in care este insotita de cineva.

Am incercat sa dau report la pozele de pe contul @magnumconfidential, dar probabil membrii familiei mele nu sunt suficienti ca numar de persoane care au dat report.

2 răspunsuri:
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut, poti da sa te stearga din etichetare, si poti sa dai si report.dar iti trebuie timp pana il ia in considerare!

| Gabriel999999 a răspuns:

Ar trebui sa dai report.