| Valyasdfg a întrebat:

Păreri despre site-ul Alibaba?

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Recomandarea noastra este sa privesti cu scepticism anunturile diversilor vanzatori din China. Exista foarte multe persoane care au fost dezamagite de ceea ce au primit, comparativ cu prousele prezentate in poze - cateva exemple:
http://9gag.com/......from-china

http://www.huffingtonpost.com/......49572.html

In general, atunci cand faci cumparaturi online, te sfatuim sa:
- te asiguri ca situl de pe care cumperi este unul de incredere (pentru a putea returna produsul in cazul in care acesta nu este potrivit)
- sa citesti recenziile vanzatorului
- sa citesti recenzii pentru produsul pe care vrei sa-l cumperi, chiar pe mai multe websituri.

Mult succes!

| gtr2rr3 a răspuns:

E plin de hoți laughing)))

| Flammachiu a răspuns:

Pai poti sa cumperi 100+ bucati de ceva bagi brand si vinzi cu surplus ideea e ca e bun de afaceri

| PaulaRo a răspuns:

Ca si interfata si functionabilitate este exceptional.