| marineta a întrebat:

Parola nu trebuie sa contina acelasi caracter consecutiv de 3 ori?(doresc un exemlu)

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

"12345678" vs "Asdf45qWer45zxCv45@@@"

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce nu? Deși e recomandat să fie cât mai complicată. Dar, cu cât e mai complicată, cu atât o vei reține mai greu.Și dacă o uiți, fără să ți-o notezi intr-o agendă, s-a dus naibii totul.
Să știi că parolele mele sunt atât de simple și te asigur că n-a reusit nimeni niciodată să le afle, fără acordul meu.

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Găsești sfaturi despre cum îți poți seta o parolă sigură aici https://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul