| Sadina a întrebat:

Pot afla care e profilul de Facebook al cuiva stiindu-i contul de Instagram?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Daca are locația pe ig sau școala la bio si mai are și numele, poți căuta pe ig până reușești.Bafta!

| Sekim a răspuns:

Doar in cazul in care si-a facut contul de Instagram conectandu se cu Facebook si nu si a modificat numele generat de Facebook, ex : www.facebook.com/sekim( in link dupa „ / " folosesti username ul persoanei sa vezi daca functioneaza ). Daca nu functioneaza, trebuie sa devi Sherlock.

| Goddessss a răspuns:

După nume, bio, prieteni comuni.
Altfel, no chance