| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Pot pe Instagram sa imj ascund pozele, sau sa le vad numai eu, adica toti pe care ii am la folow sa nu le poata vada fara sa le stergsi dupa sa fie la fel inapoi adica sa le vada
Se poate?

4 răspunsuri:
| Alex08062018 a răspuns:

Cred că da...

| Marcus99 a răspuns:

Nu

| Andrei226035 a răspuns:

Nu

| Nira a răspuns:

Da, se poate și se numește "Arhivare"
Te duci la postarea respectivă și ai trei puncte în dreapta, apeși pe ele și ți se va deschide un meniu și alegi opțiunea arhivare. Iar de acum, același lucru faci și la celelalte postări.

Unde le poți găsi?
Simplu.
Intri pe profilul tău și ai în dreapta un icon apeși pe el și ți se deschide un meniu. Alegi primul cu " Arhivare" și după ai opțiunea de a alege ori fotografiile arhivate sau storyuri-le puse.

Că să o dezarhivezi apeși pe fotografie și ai din nou cele 3 puncte și ai opțiunea de a dezarhiva.

Când arhivezi o postare aprecierile și comentariile rămân, astfel le poți vedea doar tu.

Sper că am fost de ajutor. laughing