| DanielDanny a întrebat:

Pot sa sterg o intrebare pusa la un produs pe eMAG?

7 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Normal, LMFAO. Dar ce ai facut l-ai injurat de mama pe CEO laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După 7 ani de eMAG, dar eu nu am găsit această modalitate.

| nukeyly a răspuns:

Fa o cerere online catre eMAG si teoretic ar trebui ca ei sa stearga intrebarea sau userul ABC in anonim. Sau iti stergi contul de eMAG si teoretic dupa ce siteul isi face refresh tot ce ai postat dispare sau din userul ABC apare anonim. Next, acum iti refaci contul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru nukeyly):

Mai logic este : dacă are opțiune de editare întrebare, să editeze și sa trimită spre moderare. În "întrebarea" editată să ceară ca întrebarea sa nu fie aprobată, ca s-a făcut o greșeală, ca etc. Pentru review știu ca exista editare, însă nu am idee cu întrebările pentru că nu prea folosesc această secțiune. Eu am pățit să adaug review pentru un produs greșit ( altul decât cel comandat), apoi am editat review și cerut sa nu aprobe. Și nu s-a aprobat. Dacă exista asta la întrebările postate, atunci uite o soluție.

| Catalin77945 a răspuns:

Da

| Shuko93 a răspuns:

Logic, da Incearca happy

| AlienGod a răspuns:

Da