| andreea2900011 a întrebat:

Poți afla locația unui cont fals de Facebook dacă mergi la poliție?

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Nu prea cred. Probabil că vor face ceva dacă persoana care deține acel cont fals a permis aplicației să aibă acces la locatie. Altfel nu văd cum ar putea reuși. Alte semnalmente nu prea sunt la un cont fake.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca se comit infractiuni care implica acel cont.

| Lukasssz a răspuns:

Nu.

| Mirel4412 a răspuns:

Nu. Eu m-am dus cu poza omului care mi-a furat telefonul si au zis ca doar dupa 3 zile au ce sa-i faca. L-am gasit tot singur.