| AlexG98 a întrebat:

"reteaua la care incercati sa va conectati are probleme de securitate"...intampin aceasta problema la conectarea datelor mobile la telekom.Ce sa fac? O fi vreo problema "de la ei"? Nu imi merge netul deloc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate trebuie sa primesti setarile de la ei.

| AlexG98 explică (pentru darrio2007):

Le-am primit...le-am instalat, am repornit telefonul si nimic

| anonimg a răspuns:

Așa ceva nu am mai întâlnit.
Sună dimineață un operator la 1234, și după ce răspunde robotul apeși 1010.

| AlexG98 explică:

Cand apas sa aprind datele imi apare in stanga sus "sistem Android conectati-va la retea- telekom.ro"

| AlexG98 explică:

Daca apas pe acel scris apare urmatorul text "Rețeaua la care încercați să vă conectați are probleme de securitate.
De exemplu, este posibil ca pagina de conectare să nu aparțină organizației afișate.
CONTINUAȚI ORICUM PRIN BROWSER" si daca continui imi deschide pagina lp.telekom dar tot nu merge internetul